КАК ЭТО РАБОТАЕТ?

Охранная система отправляет информацию о тревоге на ваш смартфон текстовым сообщением, звонком или уведомлением. С помощью приложения CrabSec вы можете оперативно отправить патруль проверить причину тревоги. Заказывайте у нас

ss
VALVEANDUR ANDIS HÄIRETEATE
CrabSec valveandur või Sinu valvesüsteem edastas häireteate kõne, tekstisõnumi või äpi teavitusena.
VALI CRABSEC´i ÄPIST LÄHIM VÕI SOODSAIM PATRULL VÕI SEADISTA AUTOMAATNE TELLIMUS
Avad äpi ja vajutad nuppu ‘Telli patrull’. Näed CrabSec’i koostööpartnerite turvapatrullide loetelu, väljakutse hinda ning seda kui kaugel on nad valveobjektist. Saad valida kõige soodsama või valveobjektile kõige lähemal asuva patrulli. Vajadusel seadista automaatne tellimus. Sellisel juhul teeb sinu valvesüsteem häire korral ise tellimuse kui oled telefonist eemal.
SAADA PATRULLI KODU KONTROLLIMA
Valid välja kõige sobivama turvapatrulli ja pärast tellimuse kinnitust näed reaalajas patrulli kaugust valveobjektist ning seda kui patrull jõuab valveobjekti kontrollima. Automaatse tellimuse korral saadab süsteem ise sinu valveobjektile kõige lähemal asuva turvapatrulli, kes kontrollib valveobjekti.
КАК ПОЛЬЗОВАТЬСЯ?

Crabsec это очень просто. Пользуйтесь на веб-странице Crabsec или скачайте приложение для смартфона на базе Андроид.

REGISTREERU KASUTAJAKS
Sisesta andmed, tutvu privaatsus-ja kasutustingimustega, kinnita e-mailile saadetud teade ning oledki kasutajaks registreerunud.
LISA PIIRAMATULT VALVEOBJEKTE
Sul on võimalik rakendusse lisada piiramatul hulgal valveobjekte. Lisa kodu, suvila või garaaž. Valveobjekti kirjelduse sisestamisel saad luua patrullile kontrolli juhendi - märgi täpsed asukohad, lisa pildid ustest ja akendest, mida turvapatrull peab kontrollima.
MAKSA KUUTASU JA HAKKA KASUTAMA
Peale kuutasu maksmist tekib sul võimalus saata kõikidele sinu poolt sisestatud valveobjektidele CrabSec’i koostööpartnerite turvapatrulle. Ise valid, kas saadad valveobjektile kõige lähemal asuva või kõige soodsama hinnaga patrulli.
САМОЕ СОВРЕМЕННОЕ ПРИЛОЖЕНИЕ БЕЗОПАСНОСТИ

Приложение Crabsec помогает клиентам найти самые гибкие, дешевые и надежные охранные услуги.

JÄLGI TURVAPATRULLI REAALAJAS
Peale tellimuse tegemist näed reaalajas, kui kaugel on turvapatrull sinu valveobjektist ning millal ta alustas kontrolli läbiviimist.
LEPINGUVABA
Enam pole vaja turvateenuse saamiseks sõlmida ühe turvaettevõttega püsilepingut. Turvapatrulle saad tellida, kui oled äpis registreerudes kinnitanud kasutus- ja privaatsustingimustega nõustumise.
DIGITAALNE VALVEARUANNE
Peale turvakontrolli saad ainulaadse digitaalse valvearuande. Kõikidest intsidentidest lisab kontrolli teostaja aruandesse pildid.
CRABSEC – САМЫЙ ПРОСТОЙ ПУТЬ К ДЕШЕВОЙ ОХРАННОЙ УСЛУГЕ

Только через наше приложение вы получите возможность использовать патрульные экипажи различных охранных фирм, сотрудничающих с CrabSec. Месячная оплата всего 4.90 евро. Вызов патрульного экипажа от 9.90 евро.

KUUTASU 15 EUROT
Kuutasu sisaldab CrabSec valveanduri side kulu ning annab võimaluse saata patrull häire põhjust tuvastama.
VALI PATRULL ENDALE SOBIVA HINNA JÄRGI
Patrullide väljakutse tasud algavad 9.90 eurost.
TELLI SULLE SOBIVAM PATRULL
CrabSec’i koostööpartnerite turvapatrullid on ühe kliki kaugusel. Vali turvapatrull, kes on sinu valveobjektile kõige lähemal ning saad kiiremini teada, mis oli häire põhjus.
ЗАХОДИТЕ В ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН И НАЙДИТЕ ПОДХОДЯЩУЮ СИСТЕМУ ОХРАННОЙ СИГНАЛИЗАЦИИ

CrabSec предлагает современные системы охраны, их установка проста и не требует специальных технических знаний!

NN
NN

Первоначально возможность вызвать патруль будет только в Таллинне. Если вам необходимо использовать приложение в других регионах – дайте нам об этом знать.


    Отметьте город или населенный пункт