Turvateenus

CrabSec turvateenus sobib kõigile valvesüsteemide ja valvekaamerate omanikele! Kui valvesüsteemi asemel on tähelepanelik naaber, saab ka selle “häire” alusel turvapatrulli saata kodu kontrollima.

Valvesüsteem, mis on ühendatud ainult turvateenus pakkuva turvaettevõttega hoiab aga inimest ennast teadmatuses, kas ja kuna valvesüsteem häireteate andis ning kas ja kuna turvaettevõtte patrull kontrolli teostama sõitis.

Lahendus on CrabSec turvateenus. CrabSec turvateenus on soodne, kiiresti kättesaadav, usaldusvääne ning kindel.

CrabSec https://app.crabsec.ee/splash-screen on nutitelefoni rakendust, millega saab saata turvateenus osutava turvafirma patrulli kodu kontrollima, kuid kodu, äri või näiteks muruniitja valvesüsteem on andnud omaniku telefonile häireteate. CrabSec rakenduses saab patrulli tellija valida turvateenus pakkuvate turvafirmade vahel sõltuvalt kliendi eelistustest reageerimise kiiruse, hinna või mõne muu kriteeriumi osas. CrabSec telefonirakendus annab omakorda turvateenus osutavale turvaettevõttele võimaluse oluliselt efektiivsemalt rakendada turvapatrulle.

CrabSec´i oluliselt eeliseks on soodne kuutasu, millele lisanduvad väljakutse tasud (hinnad alates 9.90 €). Kuutasu eest saab klient:
1. Rakendusse sisestada mitu valveobjekti, millele võib turvapatrulle
kontrollima saata.
2. Valida turvafirma patrullide vahel sõltuvalt kliendi eelistustest
reageerimise kiiruse, hinna või mõne muu kriteeriumi osas.
3. Turvapatrull koostab valveobjekti ülevaatuse käigus digitaalse raporti,
millele on lisatud pildid valveobjekti olukorrast.
4. Väljakutse eest tasumine toimub mobiiltelefoniga läbi maksekeskuse.

Täna on CrabSec turvateenus kättesaadav Tallinna piirkonnas, kuid plaanis on laiendada teenust ka teistesse Eesti linnadesse ning piirkondadesse. Järgmised linnad on Tartu ja Narva. Lisaks ka Koeru, Kuusalu, Muraste. CrabSec klientidel on käesoleval hetkel võimalik tellida turvaettevõtte Fennec Lis´s turvapatrulle. Lähiajal lisanduvad rakendusse aga mitmete teiste turvaettevõtete patrullid. Väiksemad turvaettevõtted on huvitatud koostööst, kuna see võimaldab neil turvapatrullide koormust tõsta. Keskmiselt on turvapatrullid 70 % ajast tegevuseta.

CrabSeci rakenduse kasutamine on väga lihtne. Selleks tuleb:
1. alla laadida CrabSec nutitelefoni rakendus (Android telefonile https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crabsec.android. IOS telefoni rakendus saab valmis lähiajal. Samas IOS telefonil saab rakendust kasutada veebilingi https://app.crabsec.ee/splash-screen kaudu, paigaldades veebilingi otsetee telefoni avalehe ekraanile);
2. registreeruda kasutajaks;
3. sisestada valveobjekti kirjeldus;
4. tasuda kuutasu;
5. tellida vajadusel turvapatrull kodu või kontorit kontrollima.

CrabSec meedias
http://majandus24.postimees.ee/3947849/turvafirmad-ja-naabrivalve-saavad-taxify-sarnase-aepi
http://skeemipesa.ee/tehnohack/crabsec/